>> SİTEMİZDEKİ TÜM ÜRÜNLERİ ALMAK VE GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN! <<

Ödeme ve Teslimat

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Ziraat Bankası Akbank, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz.

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 5 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

3) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Seks Oyuncakları Shop İstanbul beş iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

İade sebebinin müşterinin beğenmemesi, almaktan vazgeçmesi gibi sebeplerden kaynaklanması durumunda İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları ve varsa banka havale / eft işlem ücretleri tarafınızdan karşılanacaktır ve sipariş tutarından düşülerek iade edilecektir. (Bu masraflar bankalara göre değişiklik göstermekte olup ortalama 3 - 9 tl arası kesinti yapılmaktadır.)

 

4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri memnuniyetiniz için aynı gün kargoya teslim etmeye gayret etmekteyiz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler sipariş ekranında seçtiğiniz kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz.

 

5) Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren kişi ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

 

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0212 272 12 36 numaralı fax'a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklamanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bizlere yardımcı olacaktır.

İlginize teşekkür ederiz.

 

 

Sex Shop İstanbul - Yakamoz Seks Shop - Sex Shop Kadıköy - Penis Shop İstanbul - Seks Oyuncakları Shop İstanbul - Nokta Shop - Yakamoz Cinsel Eczane - Çimen Cinsel Eczane - Seks Oyuncakları

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı